Василь ШЕВЧУК

д.е.н., професор

Доктор економічних наук, визнаний експерт як в Україні, так і за її межами в економічній сфері

«Ми несемо відповідальність за досягнення найкращих можливих результатів для наших Клієнтів»

Написати нам

Визнання та нагороди:

  • Визнання

    Професор, автор 30 монографій, книг, підручників з економіки, екології, політики розвитку, національної і глобальної безпеки.

  • Визнання

    Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

Освіта:

Київський інститут народного господарства. Нині є членом Наукової ради з навколишнього середовища і сталого розвитку НАН України

Науковий ступінь:

Доктор економічних наук

Досвід:

  • Василь Якович має мудрий та практичний життєвий досвід щодо побудови глобальної безпеки бізнесу, розробці антирейдерських рекомендацій, побудови успішної економічно-правової моделі ведення діяльності в Україні. Також є визнаним і безспірним фахівцем у сфері екологічного права. Допомагає ефективно побудувати етичний та успішний бізнес в України за допомогою практичних рекомендацій.
  • Очолював делегації України на форумах МАГАТЕ, в ЄЕК ООН, Глобального екологічного фонду. Готував матеріали до важливих засідань РНБО, очолював делегації і брав участь у багатьох форумах і переговорах з США, Канадою, Францією, Нідерландами, Німеччиною, Данією, Фінляндією та іншими державами. Від імені України підписав низку міжнародних договорів і конвенцій з країнами Європи.
Вам потрібна допомога?

Ваші надійні адвокати з англійськими традиціями успіху