Компанія Bakhurynskyi Barristers

Об’єднання професійних адвокатів та фахівців у галузях права «Bakhurynskyi Barristers» створене у 2018 році та являє собою прогресивну і амбітну команду правозахисників з успішним 10-річним досвідом роботи.

Головна ідея об’єднання наших поглядів та співпраці – це побудова і дотримання високих стандартів та традицій на прикладі англійської адвокатури в особі високопрофесійних адвокатів «баристерів (англ. barrister)», що є еталоном для наслідування вітчизняних та міжнародних юридичних компаній. Баристер – це найвище звання адвоката в Британії.

Ми швидко розвиваємось і створюємо власні високі стандарти та непорушні традиції у сфері надання юридичних послуг із запозиченням найкращих звичаїв адвокатури Англії. Тут спільнота адвокатів - це перш за все втілення багаторічних найвищих сімейних традицій та юридичних принципів, де Клієнт для адвоката є частиною сім’ї, забезпечення безпеки та правовий захист якої потребує найвищого високопрофесійного рівня.

Про Bakhurynskyi Barristers

Успішний юридичний досвід нашої Компанії спрямований на ефективне та оптимальне вирішення широкого спектру актуальних питань, з якими звертаються Клієнти. Ми гарантуємо високу та надійну якість правової допомоги, адже Право для кожного з нас – це не лише обрана сфера професійної діяльності, а в першу чергу - покликання.

Кожен із адвокатів та юристів нашої команди має спеціалізовані знання та досвід з надання професійної та ефективної правової допомоги, дотримуючись при цьому принципів індивідуального підходу з урахуванням бажаних результатів для Клієнта.

Про Bakhurynskyi Barristers

Можливість безперешкодного здійснення правосуддя та панування верховенства права мають важливе значення для всіх. У цивілізованому суспільстві ми очікуємо, що права та інтереси кожного мають бути захищені, злочинці - притягненні до відповідальності, угоди мають виконуватися, а бізнес – процвітати. Саме професійні адвокати відіграють важливу роль у забезпеченні існування такого правового суспільства, де кожна людина та компанія може розраховувати на належний та ефективний захист. Як об’єднання досвідчених адвокатів та фахівців у галузях права Ми гарантуємо наявність необхідних теоретичних та практичних навичок, а також знань і вмінь для ефективного представництва інтересів та здійснення захисту прав Клієнтів у кожній із запропонованих юридичних практик, при цьому дотримуючись правил та найвищих вітчизняних і міжнародних стандартів професійної поведінки.

Наші гарантії

Дізнайтеся більше про наші проекти, визнання та громадську діяльність

Усі новини

Правозахисники нашої команди є професійними, амбітними і спеціалізованими юристами та адвокатами, які працюють за принципом індивідуального підходу до ефективного та оптимального вирішення кожної ситуації, враховуючи її специфіку. Звернувшись до нас за отриманням юридичної допомоги Ви отримаєте конструктивний діалог та якісний результат вирішення свого питання, що заощадить Ваші витрати, час та репутацію.

Наша команда

Віталій БАХУРИНСЬКИЙ

Керуючий адвокат, кандидат юридичних наук, експерт з питань правового забезпечення безпеки бізнесу, захисту від рейдерських атак та здійснення адвокатського розслідування

Вікторія ПОЛІЩУК

Адвокат, експерт у галузі корпоративного права та управління нерухомістю, правового захисту бізнесу і активів

Василь ШЕВЧУК

Доктор економічних наук, визнаний експерт як в Україні, так і за її межами в економічній сфері

Олександр КАЛЬЧЕНКО

Адвокат, експерт у банківській та фінансовій сфері

Ярослава ПІДМОГИЛЬНА

Адвокат, експерт у галузі адміністративного, цивільного та сімейного права

Артем МІНЬКО

Експерт у сфері страхування та страхової діяльності

Андрій БАНДУЛЯК

Адвокат, експерт у вирішенні корпоративних питань Клієнта, у тому числі організації трудових взаємовідносин

Остін Гаррет Білл

Старший юрист (баристер) у команді з корпоративного оподаткування в Лондоні

Вам потрібна допомога?

Ваші надійні адвокати з англійськими традиціями успіху