Віталій БАХУРИНСЬКИЙ

Керуючий адвокат

Керуючий адвокат, кандидат юридичних наук, експерт з питань правового забезпечення безпеки бізнесу, захисту від рейдерських атак та здійснення адвокатського розслідування

«Ми поєднуємо знання, досвід та енергію всієї компанії для вирішення найскладніших завдань Клієнтів, де б і коли вони не виникали»

Написати нам

Визнання та нагороди:

 • Best Lawyers

  ТОП-5 адвокатів року 2017 у судовій практиці

 • Визнання

  Один із провідних юристів країни у кримінальному, корпоративному праві,
  судовій практиці та GR

 • Legal Awards

  Адвокат року у сфері White Collar Crime & Anticorruption 2019, кращий адвокат країни у кримінальних справах 2018

 • Who is Who Legal

  Серед провідних юристів України у сфері Business Crime Defence

 • Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients

  Серед кращих експертів країни у сфері Criminal Law/White Collar Crime

Освіта:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Науковий ступінь:

Кандидат юридичних наук; спеціальність: «Кримінальне право. Кримінальний процес». Захист дисертації на тему «Правові аспекти рейдерства в Україні». Значну увагу приділено антирейдерським заходам.

Досвід:

 • Віталій має більше 15 років юридичного досвіду та спеціалізується у сферах захисту бізнесу, у тому числі займається розробкою антирейдерських заходів, надає правову допомогу та здійснює захист у кримінальних провадженнях (під час досудового розслідування та на всіх стадіях судового процесу), юридично супроводжує складні судові процеси з питань правового забезпечення безпеки бізнесу, вирішення спорів з контролюючими та правоохоронними органами, захисту від рейдерських атак, недобросовісної конкуренції у всіх судових інстанціях України.

 • Володіє значним досвідом ведення проектів щодо реструктуризації та захисту активів бізнесу, а також у податковій та корпоративних сферах бізнес-середовища, у тому числі механізмів вирішення корпоративних конфліктів.
 • Ключова експертиза охоплює практичне застосування та здійснення адвокатського розслідування у сферах щодо ухилення від сплати податків/зборів, рейдерства, шахрайства, корупційних злочинів, відмивання грошових коштів, привласнення та розкрадання активів, перевищення повноважень, халатності та незаконного збагачення (White-Collar Crime).
Вам потрібна допомога?

Ваші надійні адвокати з англійськими традиціями успіху