Адвокатський захист у кримінальному провадженні

Ключові фахівці

Ключові фахівці

Розвиток бізнесу в сучасних реаліях України починає активно притягувати увагу органів державної влади, а особливо – правоохоронних, які досить часто використовують законні (на перший погляд) методи для отримання інформації про успішність певного бізнесу, в результаті після чого виникають необґрунтовані та безпідставні кримінальні провадження відносно компанії та її учасників. Діючим кримінальним законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, тому час від часу їх керівники потрапляють під «приціл» правоохоронних органів, що може призвести до серйозних негативних кримінально-правових наслідків як для них, так і для компанії в цілому (зокрема: необґрунтовані та безпідставні арешти банківських рахунків, блокування рахунків ПДВ, виїмки до кументів, обшуки, допити і ряд інших дій під час досудового розслідування).

Ми об’єднуємо професійних адвокатів та фахівців у різних галузях права, що захищають права та інтереси як фізичних, так і юридичних осіб відповідно до національних та міжнародних стандартів і принципів.

Спеціалізація на економічних (White-collar crime) іслужбових злочинах, а також нестандартне мислення, індивідуальний підхід і креативність дають нам перевагу знаходити ефективні рішення у складних і неординарних ситуацій на всіх стадіях кримінального провадження. Значний досвід юридичного супроводу бізнесу надає можливість нам як Адвокатам здійснити захист Клієнтів не лише у статусі свідків, підозрюваних або обвинувачених, але й захищати інтереси юридичної особи в статусі потерпілого, у тому числі успішно протидіяти схемам рейдерства та шахрайства з боку сторонніх осіб (в тому числі з боку власного персоналу).

Ми допоможемо успішно знайти вихід із будь-якої негативної ситуації, в котру потрапляє бізнес під час здійснення досудового розслідування та перебування кримінального провадження у суді, а також з’ясуємо усі можливі ризики для запобігання втручання у діяльність Клієнтів правоохоронних органів.

 • представництво та захист фізичних і юридичних осіб на всіх стадіях кримінального провадження
 • консультування з питань комунікації з органами досудового розслідування
 • формування стратегії і тактики поведінки, підготовка доказової бази для захисту
 • зняття арешту з активів і забезпечення негайного їх повернення
 • забезпечення схоронності речей і документів та виключення доступу до них під час кримінального провадження
 • правовий захист при обранні запобіжного заходу: забезпечення обрання найбільш м’якого запобіжного заходу; оскарження ухвал про обрання запобіжного заходу; скасування обраного запобіжного заходу
 • оскарження повідомлень про підозру про вчинення кримінальних правопорушень;
 • правовий захист у разі затримання
 • юридична допомога та захист при проведенні правоохоронними органами обшуків;
 • підготовка до допиту та правовий супровід під час проведення допиту
 • оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування і суду, організація проведення слідчих (розшукових) дій, захист від пред’явленого обвинувачення
 • комплексна правова допомога у кримінальному провадженні
 • організація і проведення адвокатського розслідування
Вам потрібна допомога?

Ваші надійні адвокати з англійськими традиціями успіху