• Bakhurynskyi Barristers
  • Блог
  • АО “BAKHURYNSKYI BARRISTERS” та холдинг “ЦЕНТР-А” уклали Меморандум про співпрацю

Меморандум

13 Грудня 2021

Керуючий адвокат АО «BAKHURYNSKYI BARRISTERS» Віталій БАХУРИНСЬКИЙ та Директор ТОВ «ЦЕНТР-А» Роман ЗЕМБІЦЬКИЙ 10.12.2021 року уклали Меморандум про співпрацю у рамках професійної діяльності в сфері правового, економічного, інформаційного, технічного та фізичного захисту, а також створення умов, що зможуть гарантувати юридичну/правову, інформаційну, економічну, технічну та фізичну безпеку Клієнтів і їх бізнесу.

Учасники Меморандуму визначили наступні напрями співпраці:

  • Учасники Меморандуму постійно вдосконалюють свою професійну діяльність у сферах правового, економічного, інформаційного, технічного захисту та фізичної безпеки 
    Клієнтів.
  • Учасники Меморандуму зобов’язуються оперативно у режимі 24/7 на платній основі і за узгодженою вартістю реагувати на будь-які посягання на безпеку як Учасників Меморандуму, так і їх Клієнтів, які співпрацюють на абонентських та/або інших умовах обслуговування.
  • Адвокатське Об’єднання «BAKHURYNSKYI BARRISTERS» та ТОВ «ЦЕНТР-А» зобов’язуються інформувати один одного та протягом 1 календарного дня повідомляти про Клієнтів, які потребують захисту і надавати контакти таких осіб один одному, а Клієнтам – контактні дані відповідного Учасника Меморандуму.
  • ТОВ «ЦЕНТР-А» у рамках співпраці інформує Адвокатське Об’єднання «BAKHURYNSKYI BARRISTERS» про свої оперативні та інформаційно-технологічні можливості/послуги у сфері інформаційної, технічної, економічної та фізичної безпеки.

Крім того, за запитом будь-якого з Адвокатів Адвокатського Об’єднання «BAKHURYNSKYI BARRISTERS» ТОВ «ЦЕНТР-А» в найкоротший термін надає свої послуги з інформаційної, технічної, економічної та/або фізичної безпеки такому Адвокату під час здійснення діяльності в його інтересах та/або інтересах Клієнтів Адвокатського Об’єднання.

  • Адвокатське Об’єднання «BAKHURYNSKYI BARRISTERS» в рамках цього Меморандуму за запитом здійснює високопрофесійний правовий захист та надає інші види правової допомоги для Клієнтів ТОВ «ЦЕНТР-А» в режимі 24/7.
Вам потрібна допомога?

Ваші надійні адвокати з англійськими традиціями успіху