Договірні та позадоговірні відносини

Ключові фахівці

Артем МІНЬКО
Фінансовий консультант, страховий агент, експерт у сфері страхової та банківської діяльності

Ключові фахівці

Артем МІНЬКО
Фінансовий консультант, страховий агент, експерт у сфері страхової та банківської діяльності

У сучасному суспільстві велику увагу приділено договірним відносинам. Все частіше фізичні особи почали використовувати саме письмову форму договору як юридичний механізм вирішення різноманітних питань. У свою чергу для юридичних осіб – це один з основних інструментів, який використовується у взаємовідносинах з іншими сферами бізнесу.

Наші адвокати розроблять для Вас ефективний і практичний договір з урахуванням індивідуальних побажань та специфіки діяльності, при цьому застосовуючи успішні кейси з судової практики. В умовах сьогодення скласти договір лише у відповідності до вимог законодавства замало. Ми пропонуємо Вам побудову змісту договору таким чином, щоб у випадку його порушення іншою стороною Ваші інтереси були максимально захищені. Не менш важливим у даному аспекті є забезпечення правильного трактування змісту договору судами на користь Клієнта (у випадку звернення за захистом до суду), що на пряму залежить від якості та урегульованості відповідних відносин у документі.

Окрім того, наші професійні правозахисники допоможуть Вам здійснити глибокий аналіз та детальний юридичний аудит проектів договорів, які Вам пропонують для укладення контрагенти, та нададуть свої рекомендації щодо виявлених негативних ризиків для співпраці та способів їх уникнення.

  • розробка попередніх угод і протоколів про намір
  • підготовка, складання і аналіз господарських та цивільно-правових договорів та документів, пов’язаних з договором (доповнення до договору, додаткові угоди, акти і т.п.)
  • здійснення юридичної експертизи: аналіз та корегування запропонованих контрагентами договорів на відповідність нормам законодавства та інтересам клієнта
  • складання та аналіз зовнішньоекономічних контрактів
  • ведення переговорів з контрагентами з питань укладення договорів
  • надання консультації та здійснення захисту інтересів під час укладання, виконання та розірвання договорів
Вам потрібна допомога?

Ваші надійні адвокати з англійськими традиціями успіху